Technolog

Informace o nabídce

Do týmu engineering Tier1 výrobce hledáme kandidáty na pozici technolog.

Požadavky:

  • Praxe na obdobné pozici v automotive.
  • Porozumění technickým výkresům.
  • Znalost FMEA, SPC.
  • AJ středně pokročilá.

Náplň práce:

  • Tvorba layoutů výrobních linek.
  • Zlepšování, optimalizace a zefektivňování výrobních procesů.
  • Spolupráce při změnových řízeních, výběru dodání a předání strojů/zařízení do výroby.
  • Implementace technických a technologických nápravných opatření.
  • Tvorba a úprava dokumentace (pracovní postupy, plány údržby atd.)

Informace o pozici

Konzultant: Markéta Kloučková

Kontaktní telefon: 728 531 842

Kontaktní e-mail: klouckova@hrdirect.cz

Lokalita: Liberec

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč

Odeslat pozici na e-mail

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte, aby společnost HR Direct s.r.o., sídlem Čechova 407, Bakov nad Jizerou 294 01 uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů