Obchodník/ Strojírenství

Pro dodavatele jednoúčelových strojů hledáme zkušeného obchodníka, který bude rozvíjet obchod v rámci ČR i zahraničího trhu.

Informace o nabídce

Co přesně bude Vaším úkolem?

  • Kontakt se zákazníky, udržování a rozvoj vztahů.
  • Anylýza trhu, vyhledávání nových příležitostí.
  • Příprava obchodních plánů, marketingových strategií a jejich následná realizace.
  • Zajišťování konkurenceschopnosti.
  • Tvorba a nastavení marketingových a obchodních procesů.
  • Úzká spolupráce napříč společností.
  • Propagace a veletrhy.

Jaké jsou potřebné dovednosti a znalosti?

  • Obchodní zkušenosti v technické oblasti.
  • Znalost strojírenství.
  • Anglický jazyk min. středně pokročilý.
  • ŘP sk. B, ochota cestovat.
  • Samostatnost, velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost hledat a nabídnout řešení.

Informace o pozici

Konzultant: Markéta Kloučková

Kontaktní telefon: 728 531 842

Kontaktní e-mail: klouckova@hrdirect.cz

Lokalita: Liberec

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč

Odeslat pozici na e-mail

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte, aby společnost HR Direct s.r.o., sídlem Čechova 407, Bakov nad Jizerou 294 01 uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů