Jsme Vaším průvodcem na cestě kariérou

Můžete se na nás obrátit kdykoliv zvažujete profesní změnu. Nabízíme Vám profesionalitu, vstřícný a přátelský přístup a vysokou etiku. Našimi klienty jsou přední mezinárodní společnosti, ale také stabilní a prosperující české firmy působící v Praze, Mladé Boleslavi, ale i kdekoliv jinde na území České republiky. Sdílíme radost s těmi, kteří s naší pomocí uspěli ať už na exekutivní, manažerské nebo specializované úrovni a těšíme se na další společné výzvy se šťastným koncem. Děkujeme za důvěru.

Pro kandidáty

Individuální kariérní coaching

Personální konzultant na Vaší straně. Příprava je vždy benefitem a štěstěna přeje připraveným.

Navzdory všem zdrojům a dostupným informacím není při hledání vhodného pracovního místa nad radu profesionála, který má rozhled a současně je plně ponořen do každodenního recruitmentu. Hodinová konzultace vždy přinese přidanou hodnotu, ať už k rozšíření obzorů, feedback, rozbor individuálních možností zlepšení nebo doladění CV.
Naše doporučení, jak ve Vaší konkrétní situaci s Vaší praxí a zkušenostmi uspět, čeho se vyvarovat, nebo jak postupovat v delikátních případech a co zlepšit s ohledem na trendy pracovního trhu Vám přináší významnou konkurenční výhodu.

Pro kandidáty

Personální poradna

Zkušený personalista Vám poradí v rámci individuální konzultace s důležitými pracovními záležitostmi, které aktuálně řešíte.

Jste v situaci, kdy byste velmi ocenili individuální poradenství od zkušeného personalisty nebo potřebujete konzultovat, jak postupovat v konkrétní pracovní situaci? Pak je ideálně pro Vás určena placená pracovní poradna.
Jsme Vám k dispozici v různých oblastech týkajících se pracovně-právních záležitostí, forem řešení zaměstnaneckých poměrů a jejich rozvázání, nároků zaměstnance nebo zaměstnavatele nebo jen zjištění informací pro volbu správného rozhodnutí.

Pro kandidáty

Pohovor v angličtině nebo němčině

Potřebujete se rozmluvit nebo naladit formu pro interview v anglickém nebo německém jazyce? Nabízíme pohovor „nanečisto“ s rodilým mluvčím.

Zkušení jazykoví lektoři angličtiny a němčiny, rodilí mluvčí, kteří hovoří česky a mají dlouholetou praxi Vám nabízí tuto unikátní možnost. Pojďte využít jejich znalosti personalistiky, vedení pohovoru, výběru zaměstnanců a odborné terminologie v cizím jazyce. Vše probíhá on-line v domluveném čase. Standardní pohovor je 30minutový, je však možno domluvit se také individuálně. Můžete absolvovat jednu hodinu i více hodin pro rozbor či doporučení, vše podle Vaší konkrétní potřeby. Lektoři jsou v roli hiring manažerů a vědí na co se ptát.
Podkladem jednání je Váš životopis. V klasickém pohovoru s lektorem budete představovat předešlé znalosti, zkušenosti, popis současné situace, Vaše očekávání a představy. Dostanete doporučení, co zlepšit, upravit nebo lépe formulovat. Velmi časté jsou on-line interview. Zlepšíte svou jazykovou kondici, máte jedinečnou možnost bezpečně potrénovat. Nic Vás nepřipraví na úspěšné zvládnutí interview v cizím jazyce tak, jako simulace pohovoru.

Pro kandidáty

Překlad / Proofreading anglického nebo německého CV

Zajistíme vytvoření nebo korekci dokumentů, životopisu, úvodního dopisu, referencí apod. z českého do anglického nebo německého jazyka.

Chcete mít jistotu správně a profesionálně napsaného životopisu nebo úvodního dopisu, referencí a dalších dokumentů v anglickém nebo německém jazyce? Nabízíme Vám překlad nebo kontrolu/proofreading předložených dokumentů. Naši zkušení lektoři, ať už rodilí mluvčí nebo Češi s úrovní znalosti cizích jazyků na nejvyšší úrovni, jsou připraveni zkontrolovat, upravit a doladit například životopis, původní dopis, prezentaci, reference, vypracované studie pro účely výběrového řízení nebo další dokumenty.
Pomohou Vám nejen s překladem, ale i se stylistikou a citlivě zvolenými výrazy specifickými právě pro personální agendu. Trendem pracovního trhu je stále větší tlak na CV v angličtině a němčině z důvodu korporátních pravidel a schvalování finální nabídky nadřízeným managerem nebo ředitelem firmy, kteří jsou často cizinci. Prezentované dokumenty jsou Vaší vizitkou a dělají první dojem.

Pro kandidáty

2 denní intenzivní jazykový kurz nebo on-line kurzy na míru (meeting, prezentace)

Chcete jazykově připravit na důležité jednání, obchodní schůzku nebo třeba prezentaci v anglickém nebo německém jazyce? Pomohou naši profesionálové.

Čekáte důležité jednání v anglickém/německém jazyce, budete se účastnit důležité obchodní schůzky či prezentace? Potřebujete si oprášit své jazykové znalosti, nebo si nejste jisti svojí obchodní angličtinou/němčinou? Trápíte se s obchodní korespondencí? Nabízíme Vám kurz na míru se zkušenými lektory, rodilými mluvčími. Angličtinu/němčinu můžete rozvinout intenzivním způsobem, který zanechá pozitivní trvalé stopy. Individuální přístup, upozornění na nejčastější chyby, omyly a přehmaty jsou cennými podklady. Užitečná doporučení a přizpůsobení se potřebám na míru jsou hlavním úspěchem těchto kurzů. Zvednutí laťky jazykové kondice vždy zvyšuje body v konkurenci na pracovním trhu. Doporučujeme tyto kurzy jako výbornou investici, která se Vám určitě vrátí.

Rád bych poděkoval za velmi profesionální přístup. Musím říct, že mě již několik HR pracovníků oslovilo, ale takový přístup jako Vy, nikdo neměl.

Pavel O.

Sales Project Engineer, automotive

Velmi oceňuji Váš přístup a informační servis. Je osvěžující setkat se s člověkem, který své profesi rozumí.

Jaroslav Š.

CQA Leader, automotive

Veľmi oceňujem Váš priateľský, ľudský a zároveň veľmi profesionálny prístup.

Štefan G.

neurológ

Obrátil jsem se na agenturu HR Direct, která má v oblasti hledání zaměstnání velké zkušenosti a dobrou reputaci. A musím říct, že to bylo skvělé rozhodnutí.

Denis I.

Business Development Manager, automotive

Rád bych poděkoval společnosti HR Direct za výjimečnou spolupráci při výběru zaměstnání a v celém procesu výběrového řízení. Po celou dobu spolupráce jsem oceňoval profesionální a zároveň lidský přístup.

David B.

Manažer logistiky

Společnost HR Direct znám více než 10 let, za tu dobu jsem ji poznala z pozice kandidáta na obsazovanou pozici, i zaměstnavatele, který poptával služby recruitmentu a executive search. Tým z HR Direct klade důraz na budování dlouhodobých vztahů, fair play, individuální potřeby klienta a osobní přístup. Spolupráce je vždy příjemná a velmi profesionální. Proto jsme i nadále v kontaktu a služby HR Direct ráda doporučuji ostatním.

Ing. Klára H.

personalistka, potravinářský průmysl