Technical Engineer Junior

Pro našeho klienta,  Automotive společnost působící v Hořovicích, hledáme talentované a motivované čerstvé absolventy na pozici Technical Engineer Junior. Připojte se do týmu nově vznikajícího oddělení a podílejte se na inovativních projektech zaměřených na zlepšování výroby, nastavování procesů a industrializaci.

Informace o nabídce

Co vás čeká?

  • Účast na nových projektech zaměřených na industrializaci, zlepšování výroby a nastavování procesů.
  • Vývoj nových produktů, návrhy a implementace technických řešení.
  • Analýza a diagnostika technických problémů, návrh a realizace oprav.
  • Tvorba technické dokumentace a reportů.
  • 6 měsíců zácvik s mentorem, poté přechod do samostatné role.

Jaké máme požadavky?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (vítáni jsou čerství absolventi).
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci a nadšení do nových technologií.
  • Schopnost řešit technické problémy a analytické myšlení.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Ochota cestovat mezi závody.

A co vám můžeme nabídnout?

  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost cestování.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dovolenou 25 dní, obědy zdarma, bezplatné sportovní aktivity.
  • Příspěvek na PP a ŽP.

Informace o pozici

Požadované vzdělání: Vysokoškolské I. stupně

Konzultant: Marcela Bočková

Kontaktní telefon: 777511747

Kontaktní e-mail: bockova@hrdirect.cz

Lokalita: Beroun

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč

Odeslat pozici na e-mail

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte, aby společnost HR Direct s.r.o., sídlem Čechova 407, Bakov nad Jizerou 294 01 uchovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů